Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul’da ikamet eden, herhangi bir sınırlandırmaya gerek duymaksızın desteğe ihtiyaç duyan tüm kadınlar başvurabilir.

  • 15 yaş ve üzeri tüm kadınlar başvurabilir.

Telefon ile bize ulaşarak, web sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurarak veya fiziken merkezimize gelerek başvuru sağlayabilirsiniz.

Telefon irtibat no: 0212 631 46 49

Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında bilgilerinizi 3. kişi ve kurumlarla paylaşmıyoruz. Görüşme öncesinde KVKK aydınlatma metni ve görüşme onam formu ile karşılıklı hak ve sorumluluklarımızı belirlemiş oluyoruz.

Hizmetimiz kapsamında maddi destek sağlamıyoruz ancak ihtiyaç duyulan durumlarda maddi destek sağlayan resmi kurum ve kuruluşlara yönlendirme sağlıyoruz.

Telefon ile, web sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurarak veya fiziken merkezimize gelerek başvuru sağlayabilirsiniz.

Telefon irtibat no: 0212 631 46 49

Ulaşım kanalları ile merkezimizle iletişim kurmanız halinde eğitimlerimize katılım gösterebilirsiniz.
Evet, başvurmanız halinde ekibimizdeki uzman psikolog arkadaşlarımızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Evet, ekibimizdeki sosyal hizmet uzmanlarımız ile görüşerek iş bulma ve işe yerleşme süreçleriyle ilgili danışmanlık alabilir, uzmanlarımızın yönlendirmeleriyle iş hayatınızı şekillendirebilirsiniz.

Evet, ekimizdeki sosyal hizmet uzmanlarımız ile görüşerek hukuki destek süreçleriniz ile ilgili danışmanlık alabilirsiniz.

İstanbul dışında şubemiz bulunmamaktadır.

  • Psiko-sosyal danışmanlık,
  • Atölyeler,
  • Eğitim ve seminer çalışmaları,
  • Grup çalışmaları,
  • Yasal danışmanlık,
  • İstihdam süreçlerine yönelik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Ek olarak merkezimizden hizmet almak isteyen danışanlarımızın çocukları için çocuk oyun alanımız ve çocuk gelişim uzmanımız bulunmaktadır.

Evet, tüm hizmetlerimiz ücretsizdir.

Evet, hizmetlerimiz 15 yaş ve üzeri tüm kadınlara yöneliktir.