Mentorluk ve Staj danişmanligi

Mentorlük ve Staj Danışmanlığı

Ögrenci veya yeni mezun olup belirli bir iş veya sektörde deneyim kazanmak isteyen danışanlarımıza, kariyer hedeflerini belirlemek, yeteneklerini geliştirmek ve deneyimlerimizi paylaşmak için profesyonel rehberlerimiz vasitasiyla mentorluk hizmeti veriyoruz.

Mentorlerimiz aracılığıyla stajyer adayı danışanlarımıza sektör hakkında bilgi aktararak beceri ve yeteneklerini geliştirmeleri için rehberlik ediyor,staj için uygun kurumlara yönlendirme yapıyoruz.

Ayrıca, kariyer planlaması, iş arama stratejileri ve profesyonel ağ oluşturma konusunda da onlara yardımcı oluyor ; bu sayede danışanın sektördeki bağlantılarını artırmış ve gelecekteki iş fırsatlarına erişimini kolaylaştırmış oluyoruz.

Maddi destek ihtiyacı olan ve iş hayatına katılmak isteyen kadınları ilgi alanları ve yeterliklerine göre değerlendiriyoruz. Değerlendirme sonucunda, kamu ve özel sektörde yaptığımız iş birlikleriyle istihdam imkânlarına yönlendiriyoruz. Ayrıca, bu süreçte, özgeçmiş hazırlama, mülakat teknikleri gibi konularda da kariyer danışmanlığı ve mentorluk sağlıyoruz.

Kendi geleceğini hazırlayan daha güçlü ve özgüveni yüksek kadınların sayısının çoğalmasını hedefliyor ve onların kariyer hedeflerine ulaşarak istihdam sahasında daha hızlı ve etkili bir şekilde yer almalarına destek olmuş oluyoruz.

Bir adım uzağınızdayız

Bir adım uzağınızdayız